Utrzymywanie porządku w placówkach medycznych jest niezwykle ważne – wszelkie drobnoustroje mogą wywołać negatywne konsekwencje zdrowotne dla pacjentów odwiedzających daną placówkę. Dlatego właśnie wszystkim zainteresowanym proponujemy profesjonalne sprzątanie gabinetów lekarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy zachowanie odpowiednich norm sanitarnych oraz sprawną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzątanie placówek medycznych

W ramach świadczonych usług utrzymujemy porządek zarówno w punktach rejestracji pacjentów czy w poczekalniach, jak i w pomieszczeniach socjalnych pracowników, w kuchniach, w pomieszczeniach biurowych oraz w gabinetach lekarskich. Sprzątanie obejmuje przede wszystkim zamiatanie i mycie podłóg, opróżnianie koszy, czyszczenie trudno dostępnych miejsc, mycie blatów i luster oraz innych powierzchni, a także dezynfekcję takich elementów, jak klamki, włączniki światła, pojemniki na mydło, umywalki czy urządzenia sanitarne oraz blaty, meble i inne powierzchnie. Zajmujemy się również takimi realizacjami jak mycie okien z wewnątrz oraz z zewnątrz. Wszystkie prace wykonywane są przez doświadczone i wykwalifikowane osoby, a dokładny zakres obowiązków ustalany jest indywidualnie.

Sprzątanie gabinetów lekarskich

W przypadku placówek medycznych higiena, dezynfekcja oraz utrzymanie reżimu sanitarnego to dla nas priorytet. Podczas sprzątanie gabinetów lekarskich korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Używamy innowacyjnych urządzeń i sprzętu, który z powodzeniem radzi sobie z usuwaniem nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń oraz czyszczeniem nawet trudno dostępnych miejsc. Posiadamy odpowiednie narzędzia do pracy w miejscach, w których należy zachować wysoką sterylność. Korzystamy także ze sprawdzonych i bezpiecznych środków czystości. W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące naszych usług. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych sprzątaniem gabinetów lekarskich do skorzystania z naszej oferty.